Jaki jest zakres obowiązków głównej bohaterki? Przekonaj się

Trzech przystojnych szefów i dobra pensja

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek jak to jest mieć trójkę szefów? Mógłby być problem z tym kogo słuchać. Jednak tutaj w tej książce wcale o to nie chodzi. Jesteś ciekawa? Koniecznie sięgnij po książkę “Zakres obowiązków” autorstwa Anny Langner (https://www.taniaksiazka.pl/zakres-obowiazkow-anna-langner-p-1481896.html).

Oni nie wierzą zupełnie w miłość, a jedynie w pożądanie. Ona z kolei nie wierzy w ludzi. Wszystko przez to, że los się brutalnie z nią kiedyś obszedł. Jeden szef bardzo przystojny to dużo, ale trzech szefów przystojnych, to już kompletne przegięcie. W objęciach Szymona, Mateusza oraz Adama nawet zło czyste smakuje niczym najsłodszy cukierek na świecie.

Magda swoje życie rozpoczęła z naprawdę bardzo słabymi kartami. Bez ojca, za to z matką niestroniącą od alkoholu, wychowywała się w domu dziecka. Kiedy jej brat młodszy umiera z przedawkowania narkotyków, a ona sama traci pracę, to pozostaje jej już jedynie jedno. Musi się możliwie jak najszybciej odbić od dna. Pod tymże względem posada asystentki zarządu w Clover project wydaje się niemal idealna. Mowa tutaj o atrakcyjnej pensji, nowych zdaniach, niewielkiej ilości czasu na zmartwienia oraz trzech zniewalających szefach. Chociaż dziewczyna niezmiernie szybko orientuje się, że w tejże firmie nie mówi się wszystkiego wprost, to tajemnice mroczne raczej ją podniecają. Na pewno jej nie przerażają. Wszystko do momentu, gdy do niej dociera, co leży naprawdę w zakresie jej obowiązków. Czy po powyższym opisie wydaje Ci się, że jest to słodki romans? A może komedia romantyczna? Na pewno nie tym razem. Jest to na pewno historia znacznie mroczniejsza. Co więcej jest to najmocniejsza książka, która jest autorstwa Anny Langner. Warto po nią sięgnąć.

Świetny pomysł na prezent

Na pewno także książkę tą możemy kupić swojej kobiecie na prezent. Jest to zatem mała podpowiedź dla mężczyzn. Jak widać książka ta ucieszy wiele kobiet. Wcale nas to nie dziwi. Już po samym przeczytaniu powyższego jesteśmy ciekaw jak to się wszystko potoczy. Co zrobi kobieta? Nie psujmy sobie czytania i nie szukajmy w sieci odpowiedzi. Lepiej postawić na przeczytanie książki. Musimy także dodać, że nie zajmie nam to dużo czasu, ponieważ książka tak wciąga, że pewnie przeczytamy ją w jeden wieczór. Co jak co, ale tego możemy być akurat pewne. Wracając jeszcze do prezentu, na pewno kobiety będą z takiego podarunku zadowolone. Miejmy świadomość, że do Walentynek nie zostało dużo czasu. Cieszy nas to przeogromnie.