Inwestycja

Czemu jest wyjątkowa?

W sercu zielonej dzielnicy Ochota, wśród kameralnych miejskich willi, które pomimo nowoczesnej architektury zachowały klimat dawnej stolicy, powstają Apartamenty Przy Parku. To trzy nowoczesne apartamentowce klasy Premium.

Niebagatelnym atutem inwestycji jest połączenie nowoczesnej archi­tektury brył budynków, wyszuka­nej chłodnej elegancji wnętrz oraz zieleni sąsiadującego z nią Parku Szczęśliwieckiego.

Realizowany kompleks willowy składa się z trzech trzypiętrowych budynków, w których znajdą się 34 niezwykle przestronne apartamenty i 3 penthousy. Wysokość pomiesz­czeń waha się między 2,7 m do 4,3 m. Na uwagę zasługuje bardzo zróżni­cowany metraż mieszkań - od 58 m2 do 225 m2 oraz opcjonalne style wykończenia. W podziemiach zlokalizowany będzie jednopoziomowy parking do którego prowadzić będą dwa niezależne wjazdy.

Prawdziwą atrakcją dla mieszkańców penthouse'ów, znajdujących się na najwyższym piętrze, jest przestronny 200 metrowy taras z przepięknym widokiem na park. Natomiast przyszli właściciele najniżej położonych apartamentów będą mieli do dyspozycji ogródki o powierzchni nawet do 300 m2.