Betsson – dostępne gry sloty

Betsson oferuje nie tylko gry stołowe czy pokera, ale też sloty – wśród popularnych automatów są: Sweet 27, Random 2 Wins, Fire Joker, Lady In Red, Retro Reels Diamond Glitz, Golden Goal, Bully 4 U, Sun Quest, Money Matrix, Sunrise Reels, Hot Cross Bunnies, Lucky Zodiac, Super Nudge 6000, Ace of Spades, Over The Rainbow, High Rise i Jakcpot Cherries.

W kasynie do wyboru jest ponad 100 gier, a wiele z nich oferuje wysokie jackpoty, które potrafią sięgać milionów. Wiele rekordów padło także właśnie w tym kasynie pod względem wygranych. Najwięcej można wygrać między innymi w grach: Mega Fortune Dreams, gdzie padła wygrana w wysokości  15,1 mln, Mega Fortune, w której wygrana wyniosła ok. 13 ml, Hall of Gods, w której jest szansa na zdobycie nawet 9 mln, a także The Dark Knight, gdzie wygrana już wyniosła ponad 6 milionów.

Tiki Wonders i Arabian Nigts to przykłady gier, w których padły wygrane w wysokości około trzech milionów.

Ważna jest także jakość, różnorodność i możliwości – wysokie wygrane znajdziemy także w innych grach. Betsson to jedno z nielicznych kasyn internetowych, w którym znajdziemy serię Novomatic (na serię składają się gry takie jak Lucky 8-line czy Jackpot 6 000 i Mystery Joker) oraz NetEnt i Microgaming.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *