Betsson – jak się zarejestrować?

Gra u Betssona na pieniądze jest możliwa dopiero po rejestacji. Aby to zrobić, należy znaleźć i wcisnąć przycisk „Otwórz konto”, a tam należy wypełnić prawdziwymi danymi formularz rejestracyjny, w którym należy podać imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail na który zostanie wysłany link aktywacyjny, kraj zamieszkania, numer telefonu komórkowego, swoją datę urodzenia, płeć, podać hasło, którym gracz będzie się logował do konta, potwierdzić hasło i wybrać walutę, w jakiej będą rozliczne gry.

Po wypełnieniu tych danych, powyżej przycisku „Otwórz konto” znajduje się napis Oświadczam, że mam powyżej 18 lat i przeczytałem i zaakceptowałem ogólne warunki i zasady oraz politykę prywatności” – jeśli nie zostanie to zatwierdzone, rejestracja w serwisie nie będzie możliwa. Jeśli natomiast użytkownik poprawnie wypełni formularz i zatwierdzi powyższą informację, wskazany adres mailowy zostanie poddany weryfikacji – zostanie tam wysłany link, który trzeba będzie kliknąć.

Po wykonaniu tych kroków gracz może zalogować się do serwisu – należy podać tam adres mailowy (lub nazwę użytkownika) i hasło podane przy rejestracji oraz nacisnąć przycisk „Zaloguj”.

Jeśli wpisane dane będą poprawne, serwis przekieruje użytkownika na indywidualne konto do gry. Co ważne, firma może zweryfikować dane wprowadzone przy rejestracji, ale też sprawdzić np. kartę, która została użyta do wpłaty – Betsson może zażądać skanu dowodu osobistego lub skanu karty kredytowej z zasłoniętymi niektórymi danymi.

Strona działa w języku polskim, a wpłatę i wypłatę możemy zrobić w naszej walucie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *